NutritiČNÝ KOUČING

Sprievodca na ceste za zdravím

Čo je nutričný koučing? Je určený pre mňa?

Ak sa vám dlhodobo nedarí schudnúť, udržať si zdravú hmotnosť, neviete ako sa stravovať, aby ste si zabezpečili dostatok kvalitných živín, neustále hľadáte diéty a ani jedna dlhodobo nefunguje, alebo sa chcete naučiť zdravšie žiť a cítiť sa dobre, vyzerať dobre a mať sa dobre a hľadáte profesionálnu podporu a vedenie, potom je Nutričný koučing určený pre Vás.

Náš zámer

Našim cieľom je prinášať vám to najlepšie z výživy, pomáhať vám na ceste za lepším zdravím, zdravou hmotnosťou, sprevádzať vás na ceste vašej premeny.

Odbornosť

Jednou z najdôležitejších vecí pri našej práci je odbornosť. Spĺňame tie najvyššie požiadavky a máme akreditáciu, s platnosťou v SR aj ČR. Neustále sa venujeme štúdiu a sledujeme kvalitné zdroje podložené vedou a dôkazmi.

Nutričný koučing
Tvorba jedálničkov
Úprava hmotnosti
Vitamíny a doplnky výživy

Máte problém nájsť vo výžive rovnováhu a už vás omrzeli diéty a obmedzenia?

Nie ste v tom sami. Vieme vám poradiť a pomôcť!

„Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur.“
Martina

„Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur.“
Branislav

Najčastejšie otázky

Zistite, ako to funguje!

Analýza životného štýlu

Počas 5 po sebe idúcich dní zaznamenávate váš životný štýl. My ho vyhodnotíme a poskytneme vám výstup s údajmi, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť problémy vo výžive a životnom štýle, ktoré máte. Analýza je základom pre ďalšiu prácu a pomoc.

Meranie na medicínskom prístroji JAWON

V prípade, že sa osobne stretneme u nás v Centre, máte možnosť využiť meranie na bioimpedančom prístroji s medicínskym certifikátom, pomocou ktorého zistíme, aká zloženie má vaše telo a lepšie vieme sledovať to, ako chudnete, resp. priberáte. Navyše vieme určiť objem vnútrobrušného tuku, ktorý je z pohľadu zdravia ten najviac rizikový. 

Konzultácia

Pri osobnej alebo on-line konzultácii sa spoznáme navzájom, preberieme vaše požiadavky, potreby, budeme spolu diskutovať a riešiť vaše aktuálne ťažkosti a nájdeme najlepšiu cestu pre vašu zmenu.

Jedálniček

ca základe analýzy, výstupov merania, diagnostiky vášho životného štýlu vám pripravíme jedálniček priamo na mieru. Aktívne a dlhodobo spolupracujeme s planeat.sk, spoločnosťou, ktorá poskytuje profesionálny software na tvorbu nutričných plánov, takže vieme 100% garantovať nielen kvalitu, ale aj pestrosť a vyváženosť vášho nového plánu stravovania.

Koučing

Po doručení jedálnička, vás budeme viesť počas nasledujúceho mesiaca tak, aby ste si nový spôsob stravovania a životného štýlu zapracovali do svojho života a života vašej rodiny.

Dlhodobá spolupráca

Ak sa rozhodnete pre dlhodobú spoluprácu, budeme sa stratávať pravidelne v intervaloch 2-4 týždne tak, ako to najlepšie vyhovuje vám, sme vám k dispozícii online, ale aj offline, môžete s nami prediskutovať vaše nákupy, výber potravín, spôsob pohybu, skrátka celý životný štýl. Povedieme vám týždne, mesiace, tak dlho, ako budeme našu podporu a pomocť potrebovať pre splnenie vašich cieľov.

Ak ste pripravený na konzultáciu, kontaktuje nás

Napíšte nám email, alebo nám zavolajte a dohodnite si s nami stretnutie.

Email

akosiuvaritzdravie@gmail.com

Zavolajte nám

(+421) 903 463 368

(+421) 915 669 360

Kde sídlime

Komárnická 6
821 03 Bratislava – Ružinov